On-line přihláška

Všechny položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné, bez jejich vyplnění nebude přihláška brána jako platná a nepůjde odeslat.

Zvolené běhy

Objednávající

Adresa bydliště

nepovinný údaj
.

Rodinní příslušníci

Rodinný příslušník (1)

Rodinný příslušník (2)

Rodinný příslušník (3)

Rodinný příslušník (4)

Rodinný příslušník (5)

Rodinný příslušník (6)

Poznámka

Zde nepříklad napište, zda požadujete fakturu pro zaměstnavatele (pak uveďte úplné fakturační údaje – název a adresu firmy, IČO, DIČ), žádost o zváštní režim stravování (např. bezlepková dieta, cukrovka) aj.

Informace o zpracování osobních údajů

1. Prostřednictvím ustanovení tohoto článku plní Českobratrská církev evangelická (ČCE) svou povinnost podle čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“).
2. V souvislosti s účastí na pobytu zpracovává ČCE jako správce údajů ve smyslu GDPR osobní údaje účastníků pobytu.
3. ČCE zpracovává osobní údaje uvedené v této přihlášce a osobní údaje shromážděné v průběhu pobytu.
4. Osobní údaje podle odst. 2 a 3 jsou zpracovávány za účelem účasti na pobytu z právního důvodu plnění smlouvy.
5. Osobní údaje podle odst. 2 a 3 budou zpracovávány po dobu pobytu a po dobu 1 roku následujících po jejím skončení.
6. ČCE jmenovala v souladu se svými povinnosti podle GDPR pověřence pro ochranu osobních údajů, kterého je možné kontaktovat na telefonním čísle 224 999 220 nebo na e-mailové adrese pravnik@e-cirkev.cz. Více informací naleznete v informaci o zpracování osobních údajů zveřejněné na internetových stránkách ČCE.

Kontrolní číslo

Jako ochranu proti automatickému vyplňování roboty napište odpověď na následující matematickou úlohu. Bez správné odpovědi se přihláška neodešle!

dvamínusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.